Studio Fitinn již brzy v České republice

Městská část Holešovice v Praze 7 je domovem prvního studia Fitinn v České republice. Od 18. listopadu 2013 ti nabídneme na ulici Argentinská 38 (v bezprostřední blízkosti stanice metra trasy C „Nádraží Holešovice“) naprosto nový a úspěšný fitness koncept. V Rakousku, na Slovensku a ve Slovinsku trénuje ve studiu Fitinn již přes 90 000 cvičenců.

Na velké a světlé ploše najdeš nejlepší tréninkové podmínky s nejmodernějšími kardiostroji a posilovacími stroji značek Precor a gym80. Na dámy čeká vlastní tréninkový prostor pro dámy. Studio se navíc může pyšnit: programem „Fitinn Power Circle“ (rychlé cvičení na celé tělo), cenově příznivým nápojovým barem a moderními solárii na stání i ležení – i pro nečleny. Kromě toho máme otevřeno denně od 6.00 do 24.00 hod a dokonce i o víkendu.

A nejlepší na závěr: ve studiu Fitinn se zapotíš při tréninku – nikoliv při pohledu na cenu. U nás platíš pouze za služby, které také skutečně využíváš. Fitness tedy dostaneš již za 499 Kč měsíčně. Soustředíme se na to nejdůležitější – tvůj úspěšný trénink!