Vybavení studia

VYBAVENÍ

Z NIČEHO NIC NEVZNIKÁ.

Ve studiu Fitinn trénuješ výhradně na nejnovějších posilovacích strojích a kardiostrojích na trhu. A co víc: čeká na tebe bohatý výběr z různých strojů. Od crossových trenažérů až po běžecké pásy, od posilovacích strojů na procvičení ramen až po posilovací stroje na prsní svaly, od stojanů na činky až po volné činky. Zároveň se spoléháme na dlouholeté zkušenosti a know-how našich partnerů.

Koncentrujeme se na to nejpodstatnější: tvůj úspěšný trénink. Proto jsou kardio a posilovací stroje ve Fitinn stěžejním vybavením. S těmito stroji se zbavíš přebytečných kil, cíleně vybuduješ svalovou hmotu, dosáhneš vyrýsované postavy a budeš se celkově cítit lépe.

Fitinn

JEN TO NEJLEPŠÍ PRO TY NEJLEPŠÍ.

Naši partneři jsou opravu prvotřídní. Posilovací stroje značky gym80 zaručují při správném používání nejlepší tréninkové úspěchy. I v případě značky Precor sázíme na kvalitu kardiostrojů, které jsou garancí pestrého a produktivního tréninku.

Všichni naši designeři a dodavatelé patří mezi nejlepší na trhu a mohou se pyšnit oceněními a označeními, jakým je například ocenění bodyLIFE Awards 2017 (udělované každoročně významným evropským fitness časopisem):

  • gym80: 1. místo v kategorii „posilovací stroje“
  • TRX: 1. místo v kategorii „funkční trénink“
  • Precor: nominován v kategorii „kardiostroje“
  • inkospor: 1. místo v kategorii „doplňky stravy“

Studio Fitinn je hrdé na to, že může členům nabídnout tuto špičkovou kvalitu za 499 Kč měsíčně. Přesvědčte se na vlastní kůži!

Najdi si studio Fitinn ve svém okolí.