Praha-Holešovice

Adresa:

Argentinská 38
170 00 Praha 7-Holešovice
Česká republika

T. +420 / (0) 234 / 221 119

Úspěšný fitness koncept nyní také v Praze.

Nebudeš věřit svým očím: v našich ohromných tréninkových prostorech najdeš velké množství možností pro tvoje dokonalé a efektivní cvičení. Od nejnovějších kardiostrojů značky Precor až po nejmodernější posilovací stroje značky gym80. Od odděleného tréninkového prostoru pro dámy až k 15minutovému cvičení na celé tělo „Fitinn Power Circle“. Navíc máme otevřeno denně od 6.00 do 24.00 hod., a tím je zaručen rychlý úspěch tréninku.

Studio se nachází v přízemí administrativní budovy na ulici Argentinská 38 v městské části Holešovice v Praze 7. V bezprostřední blízkosti najdeš stanici metra trasy C „Nádraží Holešovice“.

Přijď si studio jednoduše prohlédnout během nezávazné prohlídky a otestuj si první české studio Fitinn s jednodenní vstupenkou zdarma.

Příjezd autem:

Jeď po silnici 8 (Městský okruh) ve směru na Holešovice, v městském obvodu Praha 7 se ulice jmenuje Argentinská. Studio najdeš v administrativní budově přímo vedle podchodu na ulici Vrbenského.

Příjezd městskou hromadnou dopravou:

Metrem po trase C až do stanice „Nádraží Holešovice“. Vydáš-li se pěšky po Plynární, na křižovatce s ulicí Argentinská uvidíš naše studio hned na levé straně.


Otevřít v mapách Google.