Funkční zóna

INOVACE

JEŠTĚ VÍCE TRÉNINKU

Najdi své limity. A překroč je. Stále adaptujeme stávající nabídku a hledáme nové inovativní tréninkové metody. Zaručeně ale vždy: oddělená zóna pro ženy s možností kondičního tréninku a tréninku na speciálně vybraných posilovacích strojích určené převážně ženám.

VOLNÝ TRÉNINK VE FUNKČNÍ ZÓNĚ.

Posilovací trénink s váhou vlastního těla – volně a bez strojů. Funkční zóna ti umožní všestranný trénink, který formuje postavu, šetří klouby a díky stabilizačním a koordinačním cvikům dává impuls k budování svalů. Vybavení pro tento typ tréninku bylo speciálně vybráno trenéry: Corebags, gymnastické balóny, balanční desky, TRX apod. Pokud budeš mít dotazy, neváhej se obrátit na naše osobní trenéry.

Fitinn Power Circle

1 KOLO. 15 MINUT. VŠECHNY SVALY.

S „Fitinn Power Circle“ procvičíš během 15 minut všechny hlavní svalové partie. Ideální pro krátký, avšak vyvážený posilovací trénink. Každý cvik trvá jednu minutu, poté se přechází na další stroj ve směru hodinových ručiček – začít můžeš kdykoliv a po čtvrthodině máš hotovo. Stroje můžeš nastavit podle Tvé výkonnosti. Trénink se tak stává jednodušší, šetří čas a přináší úspěch!

Najdi si studio Fitinn ve svém okolí.