Staňte se naším členem

My cvičíme s cenami, ty cvičíš s námi.

Chceš konečně něco změnit? Tak přijď do studia dle svého výběru a staň se členem studia Fitinn! Máme pro tebe otevřeno denně od 6.00 do 24.00 hod. Dokonce i v neděli a o svátcích!

A takto to funguje:

Zaměstnanec na recepci tě provede celým studiem a následně s tebou vyplní smlouvu. Měj na paměti, že ti musí být minimálně 18 let, abys mohl/a trénovat ve studiu Fitinn. Nezapomeň si tedy vzít k registraci průkaz totožnosti. V případě mladších osob potřebujeme bezpodmínečně podpis zákonného zástupce.

Permanentku fitness dostaneš již za 499 Kč měsíčně. Než s námi uzavřeš smlouvu, můžeš samozřejmě absolvovat zkušební trénink za cenu 199 Kč. Pokud se následně po dobu sedmi dnů rozhodneš pro permanentku fitness nebo pro kombinovanou permanentku, připíšeme ti samozřejmě poplatek zpět ve formě dobropisu!

Členský průkaz studia Fitinn

Po přihlášení na recepci obdržíš po zaplacení zálohy ve výši 500 Kč členský průkaz do studia Fitinn. Záloha ti bude samozřejmě vrácena při ukončení členství ve studiu Fitinn. Díky členskému průkazu získáš přístup do svého studia Fitinn.

Šatny a odkládací trezory

Pro použití našich šaten potřebuješ visací zámek pro bezpečné uzamčení. Zámek si můžeš koupit na recepci za 199 Kč nebo si můžeš přinést svůj vlastní, pokud nějaký již máš. Na velmi vzácné cennosti je ti kdykoliv k dispozici odkládací trezor v blízkosti recepce.

Žádný trénink se neobejde bez obuvi, ručníku a pevné vůle!

Čistota je v našich studiích velmi důležitá. Trénuj proto vždy v čisté sportovní obuvi a s ručníkem. Prokaž svoji sílu i v čištění a po použití stroje vydezinfikuj!

Osobní trenér

Pro co nejrychlejší dosažení tréninkového cíle si můžeš kdykoliv ve studiu Fitinn zarezervovat osobního trenéra!

Na co ještě čekáš?

Staň se členem a trénuj na nejmodernějších kardiostrojích a posilovacích strojích značky Precor a gym80!

Najdi si studio Fitinn ve svém okolí.