Fitinn novinky: Newsletter studia Fitinn.

Trénink zdarma pro tvé kamarády!

Vítejte u nového vydání Fitinn zpravodaje „Fitinn novinky“. Máme tady aktuální témata z našeho studia a navíc informace k tréninku, sportu a pohybu.

TRÉNINK ZDARMA PRO TVÉ KAMARÁDY.

Vezmi kamarády a kolegy na trénink. Tvůj doprovod bude v červenci pokaždé trénovat zdarma a je jedno, jak často. Trénink ve dvou je totiž větší zábava!

více »

PODĚL SE O SVŮJ TRÉNINK!

Společný trénink není jen větší zábava, ale přináší i lepší tréninkové výsledky. Přidej na náš Facebook příspěvek s fotkou jak trénujete ve dvou a ukaž našim fanouškům, jak takový společný trénink vypadá.

více »

FIT PO CELÝ DEN.

Na pořádný výkon je třeba se řádně připravit. A začíná se právě snídaní, která by měla být výživná, pravidelná a dobrá. Tak nebude nic stát v cestě úspěšnému dni plnému energie a motivace.

více »

VYUŽIJ VŠECHNA FITINN STUDIA.

Aktivuj si go4all za jednorázový poplatek 499 Kč a otevři si tak dveře do všech studií Fitinn. Je jedno, jestli v Holešovicích nebo na Budějovické – členská karta bude fungovat všude, a to každý den od 6 do 24 hod.

více »

AKCE, INFORMACE A SKVĚLÉ CENY.

S newsletterem studia Fitinn jsi vždy v obraze. Ať se jedná o nové akce, nejčerstvější informace o studiu Fitinn nebo užitečné tipy a triky k tréninku a výživě – s naším newsletterem se o všem vždy dozvíš dříve než ostatní. A navíc můžeš vyhrát skvělé ceny.

Aby ti neuteklo nejnovější vydání, napiš neformální e-mail na news@fitinn.cz. Brzy na shledanou!