Fitinn novinky: Newsletter studia Fitinn.

Společný trénink & super ceny

Vítejte u nového vydání Fitinn zpravodaje „Fitinn novinky“. Máme tady aktuální témata z našeho studia a navíc informace k tréninku, sportu a pohybu.

TOTO LÉTO TRÉNUJ VE DVOU

Pro tvoje kamarády je toto léto vstup do Fitinn zdarma. Až do konce srpna můžeš ke každému tréninku vzít kamaráda nebo kamarádku – a to dokonce vícekrát. Za odměnu dostaneš možnost vyhrát skvělé ceny.

více »

VYHRAJ CENY V HODNOTĚ TÉMĚŘ 40.000 KČ.

Toto je pro všechny členy Fitinn velká možnost získat skvělé ceny. Mezi všemi, kteří přivedli během léta na trénink kamaráda, vylosujeme 16 výherců, kteří mohou získat: iPhone SE, Apple Watch Sport, 10 Fitinn bagů a dohromady 18 měsíců členství zdarma.

více »

5 TIPŮ NA WORKOUT V LÉTĚ

Pokud teploměr ukazuje přes 30 stupňů, nemusíš za každou cenu trénink vynechat. Stačí jen trochu ubrat. Dali jsme dohromady ty nejdůležitější informace pro trénink v létě.

více »

VYLOSOVÁNÍ FOTBALOVÝCH MÍČŮ

Vyplatí se sledovat náš facebook a číst náš newsletter. V rámci fotbalového ME jsme rozdali více než 15 Fitinn fotbalových míčů. Kvalifikace na Mistrovství světa ve fotbale může tedy začít

AKCE, INFORMACE A SKVĚLÉ CENY.

S newsletterem studia Fitinn jsi vždy v obraze. Ať se jedná o nové akce, nejčerstvější informace o studiu Fitinn nebo užitečné tipy a triky k tréninku a výživě – s naším newsletterem se o všem vždy dozvíš dříve než ostatní. A navíc můžeš vyhrát skvělé ceny.

Aby ti neuteklo nejnovější vydání, napiš neformální e-mail na news@fitinn.cz. Brzy na shledanou!