Fitinn novinky: Newsletter studia Fitinn.

Pro tvé největši přátele

Vítejte u nového vydání Fitinn zpravodaje „Fitinn novinky“. Máme tady aktuální témata z našeho studia a navíc informace k tréninku, sportu a pohybu.

VOLNÉ VSTUPY & POUKAZ

Vyzvedni si od zítra dva volné vstupy, které můžeš někomu darovat. Navíc pro tebe máme slevový poukaz na nákup zboží značky Under Armour. Jen pro členy a do vyčerpání zásob.

více »

FUNKČNÍ ZÓNA

Trénink s vlastní váhou a pomůckami je jednoduchý, chrání klouby a je velmi účinný. Vyzkoušej ho v naší funkční zóně. Možnost trénovat v této zóně je samozřejmě součástí naší nabídky členství fitness za 499 Kč měsíčně

více »

JAK SPRÁVNĚ PÍT PŘI TRÉNINKU?

Tekutiny jsou životně důležité pro naše tělo. Ale kolik bys toho měl vypít před, během a po tréninku? Prozradíme ti, jak můžeš tekutinami zvýšit svoji výkonnost a které nápoje jsou pro to nejlepší.

více »

VYHRAJ NYNÍ FOTBALOVÉ MÍČE!

13. června je první zápas českého národního týmu. Buď připraven na EURO a vyhraj jeden ze tří Fitinn – fotbalových míčů. Napiš nám e-mail na news@fitinn.cz se jménem a adresou. Hodně štěstí.

AKCE, INFORMACE A SKVĚLÉ CENY.

S newsletterem studia Fitinn jsi vždy v obraze. Ať se jedná o nové akce, nejčerstvější informace o studiu Fitinn nebo užitečné tipy a triky k tréninku a výživě – s naším newsletterem se o všem vždy dozvíš dříve než ostatní. A navíc můžeš vyhrát skvělé ceny.

Aby ti neuteklo nejnovější vydání, napiš neformální e-mail na news@fitinn.cz. Brzy na shledanou!