Fitinn novinky: Newsletter studia Fitinn.

Nové studio, trénink, Wi-Fi a mnohem víc!

Vítejte u nového vydání Fitinn zpravodaje „Fitinn novinky“. Máme tady aktuální témata z našeho studia a navíc informace k tréninku, sportu a pohybu.

PRO TVÉ NEJVĚTŠÍ PŘÁTELE

Teď budeš muset být rychlý: Ode dneška dostaneš ve tvém Fitinn studiu zdarma dva celodenní vstupy v hodnotě 398 Kč. Ty můžeš dále darovat svým přátelům a ostatním sportovním kolegům. Platí pouze do vyčerpání zásob!

více »

SURFOVÁNÍ PŘI TRÉNINKU ZDARMA

Od této chvíle ti nabízíme bezplatné Wi-Fi ve studiu. Takže si můžeš během tréninku zkontrolovat e-maily nebo surfovat na internetu. Zadej pouze e-mailovou adresu, potvrď podmínky používání a začni surfovat.

více »

FITINN JE NYNÍ V PRAZE 2 KRÁT

Více než 1000 metrů čtverečních, s nejmodernějšími stroji zn. Precor a gym80, novodobou funkční zónou a vlastním prostorem pro dámy. To je nové studio Fitinn na Budějovické, v nákupním centru DBK (trasa metra C).

více »

OCENĚNÍ PRO GYM80 A PRECOR

Ve Fitinn budeš trénovat na nejmodernějších strojích, a to za výhodnou cenu. Zn. Precor a gym80 jsou absolutní jedničkou, co se týče kardiostrojů a posilovacích strojů. I v letošním roce patří první místo našim partnerům.

více »

KARDIO NEMUSÍ BÝT JEDNOTVÁRNÉ

Je-li venku led a zima, přeložíš si kardiotrénink jednoduše dovnitř. Ukážeme ti, jak v našich studiích nastavit jednotku vytrvalosti rozmanitěji a úspěšněji.

více »

FITINN – ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY

O svátcích a prázdninách nestojí tomuto tréninku nic v cestě. Naše obě studia mají pro tebe otevřeno denně, v zásadě od 6 do 24 hod. Ve čtyřech dnech (24., 25., 31.12. a 1.1.) však platí zkrácená otevírací doba.

více »

AKCE, INFORMACE A SKVĚLÉ CENY.

S newsletterem studia Fitinn jsi vždy v obraze. Ať se jedná o nové akce, nejčerstvější informace o studiu Fitinn nebo užitečné tipy a triky k tréninku a výživě – s naším newsletterem se o všem vždy dozvíš dříve než ostatní. A navíc můžeš vyhrát skvělé ceny.

Aby ti neuteklo nejnovější vydání, napiš neformální e-mail na news@fitinn.cz. Brzy na shledanou!