O NÁS

NAŠE FILOZOFIE

Od roku 2004 nabízíme našim spokojeným členům silný poměr ceny a služeb, špičkovou kvalitu a optimální tréninkové podmínky v našich studiích. Soustředíme se na to podstatné – úspěšný trénink našich zákazníků. A právě proto se náš řetězec fitness studií stal tím nejoblíbenějším v Rakousku i mimo něj!

Otevřením nových studií v celé střední Evropě chceme nabídnout optimální trénink ve studiích skupiny Fitinn dalším lidem a přesvědčit je o úspěšnosti našeho konceptu.

My cvičíme s cenami, ty cvičíš s námi.

Díky nám bude celá Evropa fit – to je náš cíl. A to za nepřekonatelnou cenu. Kdo trénuje ve studiu Fitinn, nemusí mít tučnou peněženku. Naším sloganem se stavíme do pozice kvalitního a cenově dostupného fitness studia v diskontním segmentu. Nyní i v České republice!

Naše profese je naším povoláním.

Pravidelný fitness trénink posilňuje nejenom svalstvo, ale i fyzické a duševní zdraví. Proto jsme se zavázali umožnit našim členům vždy účinné cvičení se slibným výsledkem.

Fitness studio stvořené pro sportovní nadšence.

Férový přístup má ve skupině Fitinn významné místo, protože všichni členové mají stejná práva. Speciální výhody a ceny pro přátele nezapadají do našeho konceptu. Každý člen zaplatí minimální základní cenu a v případě zájmu může využít doplňkové služby, jako např. naše cenově výhodná solária.

Bez zbytečností.

Abychom mohli zaručit nízký členský poplatek a zachovat nejvyšší standard kvality, rozhodli jsme se vědomě vynechat doplňkové služby, jakými jsou sauna a aerobik, které využívá pouze nepatrná část členů. Raději se soustředíme na to, abychom mohli vždy nabídnout ty nejnovější a nejlepší kardiostroje a posilovací stroje.

Vždy na blízku.

Studio Fitinn sází na dostupnost! Výběr všech míst je důkladně promyšlen. Dobré dopravní spojení je nevyhnutelné.

Mílovými kroky vpřed.

Ve studu Fitinn má významné místo i růst. Abychom zaručili stále větší pokrytí, a tím i lepší dostupnost pro všechny naše zákazníky, nadále rozšiřujeme svůj provoz na vysoké úrovni.