Jen to nejlepší pro ty nejlepší

Levně a přitom top – kvalita si nemusejí protiřečit. To dokazujeme každý den. Ve studiích Fitinn nalezneš nejmodernější a nejnovější stroje pro efektivní a úspěšný trénink.

I tentokrát byli naši dlouhodobí a profesionální partneři vyznamenáni magazínem bodyLIFE – nejuznávanějším odborným časopisem v oboru Fitness v Evropě.

Největší úspěch sklidily při vyhlášení výsledků bodyLIFE Award 2014 hlavně posilovací stroje gym80 – 12 let po sobě je německá firma na špici této kategorie. Stroje se vyznačují hlavně stálou inovací, dlouhou životností a velkou oblibou u uživatelů. Tímto garantujeme společně s gym80 rychlé tréninkové úspěchy.

Další 1. místo patří již deset let našemu dalšímu partnerovi: Inkospor se stal opět vítězem v kategorii doplňků stravy. Ve všech našich studiích najdeš velký výběr různých produktů firmy Inko, které Tě mohou podpořit k dosažení tréninkových cílů – a nezáleží na tom, zda chceš nabrat svalovou hmotu, redukovat váhu či vyrýsovat.

Stupně vítězů patří i kardiostrojům značky Precor (3. místo) a soláriím Ergoline a Soltron (2. místo). Velký výběr tréninkových možností najdeš ve všech našich studiích – a to na té nejvyšší úrovni.