FAQ FITINN

1. VŠEOBECNÉ INFORMACE

2. TRÉNINKOVÝ PROSTOR

3. SOLÁRIUM

1. VŠEOBECNÉ INFORMACE

Jaké výhody má členství ve studiu Fitinn ve srovnání s jinými fitness studii?

Ve studiu Fitinn trénuješ při uzavření roční permanentky jen za 499 Kč měsíčně na nejlepších a nejmodernějších posilovacích a kondičních strojích. Všechno jen za jednu cenu (bez skrytých poplatků). Podle konceptu: Nejlepší cena, nejlepší kvalita, nejlepší místo a jednoduché používání.

Proč je studio Fitinn tak cenově výhodné?

Studia Fitinn jsou zaměřená jen na to podstatné. Trenéři se objednávají pouze v případě zájmu. Nenabízíme drahé doplňkové vybavení. Vzniká tak cenově výhodná struktura nákladů, kterou můžeme dál poskytnout přímo zákazníkům: Permanentka fitness jen za 499 Kč za měsíc!

Mohu si trénink ve studiu Fitinn nejdříve vyzkoušet?

Ano. Jednoduše si koupíš jednodenní vstupenku za 199 Kč. Pokud během sedmi dnů po zkušebním tréninku uzavřeš roční permanentku ve studiu Fitinn, připíšeme ti tento poplatek při prvním měsíčním poplatku ve formě dobropisu.

Mohu si přivést kamarády, kteří se mnou chtějí jeden den trénovat?

Ano. Kamarády můžeš přivést kdykoliv. Zde platí stejný postup jako u zkušebního tréninku: tvoji kamarádi si koupí jednodenní vstupenku za 199 Kč a tento poplatek jim bude připsán ve formě dobropisu, pokud se během sedmi dnů po využití jednodenní vstupenky rozhodnou uzavřít roční permanentku ve studiu Fitinn.

Musím si přinést ručník a pevnou obuv?

Používání ručníku je ve studiu Fitinn povinné. Ručník je zapotřebí zejména jako podložka při používání strojů na ochranu před znečištěním v důsledku pocení. Hosté jsou povinni nosit přiměřené tréninkové oblečení a čistou sportovní obuv do haly, jejíž podrážka nezanechává stopy na podlaze. Sportovní činnost bez trička a pevné sportovní obuvi je zakázaná. Bližší informace najdeš v našem řádu ve všech studiích!

Mohu trénovat se svojí členskou kartou Fitinn ve všech studiích Fitinn?

Ano. S go4all můžeš se svojí členskou kartou Fitinn trénovat v každém studiu Fitinn (všechna aktuální studia najdeš vždy na této webové stránce).
Pokud se rozhodneš pro tuto variantu, zaplatíš jednorázově 249 Kč přímo při uzavření roční permanentky do studia Fitinn. V případě, že jsi si nebyl/a na začátku jist/a, zda chceš této možnosti využít, můžeš go4all využít i zpětně – jednorázový poplatek při platném členství činí 499 Kč měsíčně.

Musím se před první návštěvou studia přihlásit?

Ne. Jednoduše přijď a náš tým ti poskytne veškeré důležité informace. U nás můžeš trénovat kdykoliv bez předcházejícího přihlášení.

Trénovat ve studiu Fitinn můžeš začít od 14 let. U mladistvých potřebujeme souhlas zákonného zástupce – k přihlášení se musíte dostavit společně.

Trénovat ve studiu Fitinn můžeš začít od 14 let. U mladistvých potřebujeme souhlas zákonného zástupce – k přihlášení se musíte dostavit společně.

2. TRÉNINKOVÝ PROSTOR

Nabízí studio Fitinn služby trenérů, kteří mi dokáží sestavit individuální tréninkový plán?

Samozřejmě, pokud chceš, můžeš u nás využít i služby profesionálně vyškolených fitness trenérů. Po zvážení tvých osobních tréninkových cílů ti bude sestaven tréninkový plán, který ti při správném dodržování zaručí brzké tréninkové úspěchy.

Kdo mně poradí s obsluhou fitness strojů?

Kromě rad ze strany našich trenérů se můžeš v případě otázek týkajících se používání fitness strojů kdykoliv obrátit na zaměstnance našeho studia.

Jak často mohu trénovat?

Naše studia jsou pro tebe otevřená 365 dnů v roce od 6.00 do 24.00 hod. Ohledně návštěv studia neexistují žádná omezení.
Samozřejmě, že je rozumné množství tréninkových cvičení v souladu s tréninkovým plánem velmi důležité. Rovněž je zapotřebí zdůraznit, že úspěch tvého tréninku nezávisí na častém opakování tréninkových jednotek, ale na správném načasování jednotlivých zátěží a následných oddychových přestávek. Naši trenéři ti i v tomto případě poskytnou cenné rady.

Jaké fitness stroje nabízí studio Fitinn?

V našich studiích na tebe čekají kvalitní posilovací stroje značky Gym80, jakož i nejlepší kardiostroje značky Precor a „Fitinn Power Circle“ pro rychlé cvičení na celé tělo. V tomto případě je pro nás důležité vsadit na partnery, kteří se již v průběhu několika let prokázali svými kvalitními produkty a mají přední místo na trhu v oblasti fitness tréninku.

3. SOLÁRIUM

Mohu používat solária ve studiu Fitinn i bez členství ve studiu Fitinn?

V každém fitness studiu Fitinn máme samostatný vchod do solária studia Fitinn, takže ho může používat každý (i nečlen) za nejvýhodnější cenu!

V jakém věku mohu používat solárium?

Naše solária můžeš používat od 14 let, přines si s sebou prosím platný průkaz totožnosti.

Jaká je otevírací doba solárií studia Fitinn?

Stejně jako pro prostory fitness studia platí i pro solária otevírací doba od 6 do 24 hodin (pondělí až neděle i o svátcích).

Jak se na místě dozvím o používání solárií a dalších pokynech?

Náš tým ti na místě rád poskytne veškeré důležité informace, které potřebuješ pro smysluplné používání našich solárií. Naši zaměstnanci ti rovněž poskytnou podpěry krku a ochranné brýle do solária.